O Nas

Salony optyczne Optyk Trendy powstały w 2007 roku i miały być odpowiedzią na wciąż mały wybór w Szczecinie usług w zakresie optyki i optometrii. Znając duże zapotrzebowanie na rynku oraz ciągle rosnące zainteresowanie okularami postanowiliśmy zaproponować produkt odbiegający od powszechnego wtedy, dosyć ubogiego wizerunku opraw okularowych. Podstawą tego miał być odpowiednio wykwalifikowany personel, który swoją wiedzą i doświadczeniem pomagałby każdemu klientowi w wyborze opraw oraz odpowiednich soczewek okularowych. Powstały trzy pierwsze salony: na ul. Piastów, na ul. Rydla (Prawobrzeże) oraz na ul. Narutowicza.

W dniu dzisiejszym, po przeszło 7 latach, mamy salony w prawie każdej części miasta i wciąż się rozwijamy. Pracują u nas wyszkoleni optycy i osoby doszkalające się. Dużym i znaczącym udogodnieniem dla naszych klientów jest możliwość wykonania refrakcji wzroku pod kątem okularów a także aplikacji soczewek kontaktowych (pierwszy dobór soczewek wraz z nauką ich zakładania i zdejmowania). Badania te przeprowadzane są przez lekarzy okulistów, optometrystów i ortoptystów i dajemy na nie gwarancję.

Klienci odwiedzający Optyk Trendy mają do wyboru ogromne ilości opraw różniących się między sobą pod wieloma względami. W zależności od potrzeb i upodobań można u nas zaopatrzyć się w oprawy ze stałych naszych kolekcji KENCHI, MAGNETIC, FADO czy PASSION, wykonanych z nowoczesnych i bardzo dobrych materiałów uwzględniające najnowsze trendy w modzie okularowej. Poza tym w naszej ofercie można znaleźć oprawy renomowanych marek i znanych projektantów. Zawsze w dobrej cenie. Obsługa pracująca w naszych salonach postara się fachowo dopasować odpowiednie soczewki okularowe do wybranej przez Państwa oprawy.

Szczególną ofertę mamy dla najmłodszych. Bardzo duży wybór opraw dziecięcych w bogatej kolorystyce i najmodniejszych wzorach. Przygotowaliśmy też specjalną cenę na soczewki okularowe. Zamawiając całe okulary dla dzieci do 12-go roku życia otrzymują Państwo soczewki do tych okularów z lekkiego i bezpiecznego tworzywa z powłoką utwardzającą za 1zł. Do ewentualnego lepszego uszlachetnienia lub innego materiału wystarczy dopłacić tylko różnicę w cenie. Promocja ta jest z nami prawie od samego początku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Celem naszej firmy jest abyście Państwo, jako nasi klienci, mieli szeroki i różnorodny dostęp do naszych produktów. Dbamy o to, żeby jakość, nie tylko towarów ale również naszych usług, była na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do wszystkich naszych salonów i zachęcamy do korzystania z wielu promocji, które przygotowaliśmy z myślą o Państwa potrzebach.

Najnowsze Artykuły
Dbając o zdrowie naszych dzieci nie zapominajmy o systematycznej kontroli wzroku naszych podopiecznych. ...
Generalnie soczewki kontaktowe nosić może każdy, ale konieczna jest dbałość o higienę i dyscyplina pacjenta....
Soczewki kontaktowe niewątpliwie ułatwiają życie, dodają pewności siebie i pozwalają na swobodę. Jednak istnieje ...

OPTYKTRENDY | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZERZONE.