Salony Optyk Trendy

Śródmieście (CH Netto)

ul. Narutowicza 13e/11,
70-240 Szczecin

(91) 483 24 95

narutowicza@optyktrendy.pl

Śródmieście

ul. Krzywoustego 60,
70-253 Szczecin

(91) 433 68 28 | 511 992 059

krzywoustego@optyktrendy.pl

Śródmieście

Al. Wojska Polskiego 11,
70-470 Szczecin

(91) 813 67 57 | 507 068 579

wojska@optyktrendy.pl

Śródmieście-Północ

Al. Wyzwolenia 14,
70-554 Szczecin

(91) 813 62 42 | 504 062 653

wyzwolenia@optyktrendy.pl

Niebuszewo (CH Wilcza)

ul. Przyjaciół Żołnierza 4,
71-670 Szczecin

(91) 814 97 05 | 507 068 590

wilcza@optyktrendy.pl

Pomorzany (CH Atrium Molo)

ul. Mieszka I 73,
71-011 Szczecin (Pomorzany)

(91) 482 42 72 | 662 275 379

molo@optyktrendy.pl

Oś. Słoneczne (CH Helios)

ul. Rydla 50,
70-783 Szczecin (Słoneczne)

(91) 464 54 93 | 507 068 542

rydla@optyktrendy.pl

Stargard

ul. Limanowskiego 1B,
73-110 Stargard

(91) 578 58 85 | 507 068 547

stargard@optyktrendy.pl

Osinów (Shopping Center Travel)

ul. Osinów Dolny 36,
Cedynia 74-520

(91) 414 43 43 | 662 275 371

osinow@optyktredy.pl

Outlet Park Szczecin

ul. Struga 42,
Szczecin

507 068 528

outlet@optyktredy.pl

Najnowsze Artykuły
Dbając o zdrowie naszych dzieci nie zapominajmy o systematycznej kontroli wzroku naszych podopiecznych. ...
Generalnie soczewki kontaktowe nosić może każdy, ale konieczna jest dbałość o higienę i dyscyplina pacjenta....
Soczewki kontaktowe niewątpliwie ułatwiają życie, dodają pewności siebie i pozwalają na swobodę. Jednak istnieje ...

OPTYKTRENDY | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZERZONE.

PROJEKT